ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ پنج شنبه ۵ اسفند
معاونت پژوهشی و برنامه ریزی اداره حقوقی املاک و حمایت قضایی کارکنان معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی
صفحه اصلی
English
1395/08/09 کد خبر: 21931 نشست صميمانه كارشناسان حقوقي با مدير كل آموزش و پرورش خراسان رضوي
نشست صميمانه كارشناسان حقوقي با مدير كل آموزش و پرورش خراسان رضوي
پس از برگزاري جلسه تخصصي حقوقي قطب شهيد هاشمي نژاد (نواحي هفت گانه مشهد و تبادكان) و كارشناسان حقوقي اداره كل، مناطق احمدآباد، رضويه و گل بهار و شهرستانهاي چناران و طرقبه شانديز

نشست صميمانه كارشناسان حقوقي با مدير كل آموزش و پرورش خراسان رضوي پس از برگزاري جلسه تخصصي حقوقي قطب شهيد هاشمي نژاد (نواحي هفت گانه مشهد و تبادكان) و كارشناسان حقوقي اداره كل، مناطق احمدآباد، رضويه و گل بهار و شهرستانهاي چناران و طرقبه شانديز

پس از برگزاري جلسه تخصصي حقوقي، ديدار صميمانه اي در روز عرفه ، روز بندگي و روز نيايش با خداوند متعال با حضور كارشناسان حقوقي قطب شهيد هاشمي نژاد مشهد مقدس و مناطق احمدآباد، رضويه و گل بهار و شهرستانهاي چناران و طرقبه شانديز و كارشناسان حقوقي اداره كل با مديركل جديد آموزش و پرورش خراسان رضوي جناب آقاي دكتر كاظمي برگزار شد.

ابتدا در اين جلسه تقي زاده رئيس اداره حقوقي ضمن عرض تبريك انتصاب بجا و شايسته آقاي دكتر كاظمي گزارشي از مهمترين اقدامات و فعاليتهاي حوزه حقوقي را مطرح و يادآوري نمود ايشان خاطرنشان كرد به همت و تلاش مجدانه كارشناسان حقوقي اداره حقوقي، استان تلاشها و خدمات ارزنده اي را در حوزه مستندسازي املاك آموزش و پرورش، آموزش حقوقي و برگزاري كلاسها و دوره هاي آشنايي با مباني حقوقي، وصول خسارت و پيگيري امور متعهدين خدمت، تدوين برنامه عملياتي و شاخصهاي حقوقي ارائه و برگزار نموده است كه مورد تقدير وزارت آموزش و پرورش واقع شده است. وي آمادگي اداره حقوقي و كارشناسان حقوقي را در جهت هر گونه حمايت قضايي و حل مشكلات جامعه فرهنگي و دفاع از حقوق آموزش و پرورش اعلام نمود.

سپس مديركل آموزش و پرورش استان ضمن تبريك روز عرفه و عيد سعيد قربان به اهميت و جايگاه حوزه حقوقي و نقش كارشناسان حقوقي در دفاع از حقوق آموزش و پرورش پرداختند و خاطرنشان نمودند كه امروزه يكي از اركان مهم در تمامي جلسات و كميته هاي مهم استان اعم از شوراي معاونين، شوراي نظارت، كميته برنامه ريزي و ... حوزه حقوقي است.و عنوان نمودند فلسفه حضور اداره حقوقي استان در جلسات مذكور، بررسي و انطباق مصوبات و صورتجلسات و تصميم گيريها با قوانين و مقررات مي باشد. ايشان بر احصاء ظرفيتها حقوقي ويژه آموزش و پرورش و نيز برگزاري دوره ها و كارگاههاي حقوقي به منظور افزايش دانش حقوقي به طرق مختلف براي كليه اقشار فرهنگي تأكيد نمودند.

قبل از ديدار با مدير كل كارشناسان قطب شهيد هاشمي نژاد (نواحي هفت گانه مشهد و تبادكان) و كارشناسان حقوقي اداره كل، مناطق احمدآباد، رضويه و گل بهار و شهرستانهاي چناران و طرقبه شانديز در جلسه تخصصي حقوقي به بررسي مسائل مبتلابه كاري در زمينه متعهدين خدمت، مستندسازي املاك و قراردادها پرداختند.
تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامی حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی می باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal